Werkgroepen

WerkgroepNaam ouderOuder van (en groep)
Avond 4-daagseMariska GeurtsLonneke (groep 5)
Avond 4-daagseLaura MullerNina (groep 5)
Avond 4-daagseWilma HulsboschLiam en Lois
Avond 4-daagseAstrid TheelenEmma en Julia (groep 4)
Avond 4-daagseCindy WoltersNoa (groep 8)
CarnavalLaura MullerNina (groep 4)
CarnavalMariska GeurtsLonneke (groep 5)
CarnavalAstrid TheelenEmma en Julia (groep 4)
CarnavalKatja FeketefoldiTjaro (groep 6)
CarnavalDesiree LeenartsJuna (groep 4)
OverblijvenMariska GeurtsLonneke (groep 4)
SchoolreisNadine Willekens-RoijakkersEmma
SchoolreisPieter LaugsJason en Jane (groep 3 en 2)
SchoolreisDesiree van Etten-StassenLeerkracht
SchoolreisAnke ElfrinkLeerkracht
EindmusicalWim JacobsLeerkracht
EindmusicalElvira van den BrekelSanne en Silke
EindmusicalChantal PetersLotte (groep8)
EindmusicalCindy WoltersNoa (groep 8)
EindmusicalD. VromenLiv (groep 8)
Eindmusicalmevr den OllerAngel (groep 8)
EindmusicalSandra TetenburgChris (groep 8)
EindmusicalMischa SeegersJules (groep 8)
SinterklaasAnke ElfrinkLeerkracht
SinterklaasSanne BodelierLeerkracht
SinterklaasKyra PapachristosNiek (groep 6)
SinterklaasJacqueline Bijlmakers Jade (groep 3)
SinterklaasNadine Willekens-RoijakkersEmma
SinterklaasJoyce GrubbenElif (groep 6)
SinterklaasLaura MullerNina (groep 4)
SinterklaasDesiree LeenartsJuna (groep 4)
SinterklaasAstrid TheelenEmma en Julia (groep 4)
LuizenbrigadeWilma HulsboschLiam en Lois
LuizenbrigadeLaura MullerNina (groep 4)
LuizenbrigadeDaniella Utens Kjelle (groep 7)
LuizenbrigadeJoyce GrubbenElif (groep 6)
LuizenbrigadeEsther CoxYfke en Fedde (groep 6 en 3)
LuizenbrigadeM. HerinxRein (groep 2)
LuizenbrigadeD. VromenLiv (groep 8)
LuizenbrigadeMischa SeegersJules (groep 8)
Koningsspelen en SpelendagElvira van den BrekelSanne en Silke
Koningsspelen en SpelendagStijn van Twist Quin (groep 2)
Koningsspelen en SpelendagYvonne van BezelJanthe en Marlie (groep 6)
Koningsspelen en SpelendagNicole VrehenYann (groep 7)
KoningsspelenSanne BodelierLeerkracht
KoningsspelenPhily Bijnens-TurlingsLeerkracht
SpelendagChris HouwersLeerkracht
SpelendagRuud ReijndersLeerkracht
SpelendagAnke ElfrinkLeerkracht
VerkeerHenny JanssenVeith en Douke (groep 2)
VerkeerPieter LaugsJason en Jane (groep 3 en 2)
VerkeerMevr. EngelsMaud en Jikke (groep 7 en 5)
VerkeerRuud ReijndersLeerkracht
VerkeerSuzan van CruchtenLeerkracht
SchoolbibliotheekEsther CoxYfke en Fedde (groep 6 en 3)
SchoolbibliotheekMargot CustersIan (groep 7)
SchoolbibliotheekDorien ClaessensNoortje (7), Miel (6), Marie (4) en Carolien (2)
SchoolbibliotheekMischa SeegersJules (groep 8)
VersierenMariska GeurtsLonneke (groep 5)
VersierenPieter LaugsJason en Jane (groep 3 en 2)
VersierenStephanie van TwistDex (groep 1)
VersierenDeborah ZelissenSophia (groep 4)
VersierenGoyka Wolter
KerstInge FeckBo (groep 6)
KerstRomana MeuwissenJason en Jane (groep 3 en 2)
PasenInge FeckBo (groep 6)
PasenKasia PeetersAbby en Jake (groep 5 en 3)
PasenJacqueline Bijlmakers Jade (groep 3)
PasenJules StassenGijs (groep 4)
PasenLotte LathouwersTuur (groep 1)
PasenEsther BackusFemi (groep 1)